Etusivu Uutuudet Tarjoukset Yhteydenotto Oma asiakastili
Tuotteet
Tietosivut
Maksutavat



Tuotteen tiedot

Kasettilaakeri Timken SET1312 VO 68MM

480.00€ (hinta sis. alv 24%)
Toimitusaika 2pv

Määrä:

Kysy lisää tuotteesta



ValmistajaTuotekoodi
DT 2.96208
Fersa korvaa 60820013
RVI 7420518637
RVI 7421021391
VOLVO 20382168
VOLVO 20518092
VOLVO 20518093
VOLVO 20518637
VOLVO 20558950
VOLVO 20581399
VOLVO 20728008
VOLVO 20967831
VOLVO 21021391
VOLVO 3988673
VOLVO 3988674
VOLVO 3988675
Lisätietoja tuotteesta saat klikkaamalla tästä.
Tutustu myös seuraaviin tuotteisiin
Ketjupyörä 3/4" navallinen Z=13 karkaistu
Ketjupyörä 3/4" navallinen Z=13 karkaistu
Kiilahihna A-57
Kiilahihna A-57
Silikoniletku suora 42MM 1M
Silikoniletku suora 42MM 1M
K106 021/1008
K106 021/1008
6201-2Z/CHI
6201-2Z/CHI
Kiilahihna XPZ 2650
Kiilahihna XPZ 2650
Ostoskori
0 kpl
Toimitustavat
Matkahuollon Bussipaketti22.90€
Nouto kauppiaan toimipisteestä0.00€
Rahtivapaa tynnyri toimitus 200L0.00€
Rahtivapaa 10x20L0.00€
Toimituskulut päivittyvät automaattisesti ostoskorin sisällön mukaan. Yli 1000 € tilauksesta maksamme toimituskulut.
Tarjoukset
Hydrauliikkaöljy GoPart HVLP 46 60L Hydrauliikkaöljy GoPart HVLP 46 60L
149.00€  179.00€
Shell Rimula R4 L 15w-40 209L Shell Rimula R4 L 15w-40 209L
749.00€  789.00€
Ambra Mastertran Ultraction 20L Ambra Mastertran Ultraction 20L
119.00€  123.00€
Tuotehaku
Anna tuotehaun hakusana
 
Laajennettu haku